Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Siyaset Bilimi ve Uluslar Arası İlişkiler Bölümü Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
VİTRİN
10. Yıl Mezuniyet Töreni
10. Yıl Mezuniyet Töreni

10. Yıl Mezuniyet Töreni

10. YIL MEZUNİYET TÖRENİ
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ)  kuruluşunun 10. yılında düzenlenen görkemli törenle, dördüncü mezunlarını uğurladı. HKÜ Mezuniyet Töreni’nde kep atan bin 650 öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene; Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Cemal Kalyoncu, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Haluk Kalyoncu, HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, değerli protokol üyeleri, aileler, çok sayıda akademisyen, idari personel ve basın mensubu katıldı.

“BİLDİĞİNİ ZANNETMEK ÖĞRENMENİN EN BÜYÜK DÜŞMANIDIR”

Kuruluşundan bu yana üniversitenin başarılarından bahseden HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz: “Onuncu kuruluş yılımızı kutladığımız bugün, dördüncü mezuniyet törenimizde bin 650 mezunumuzu geleceğe uğurlamanın sevincini yaşıyoruz. Yaşamınızın en güzel yıllarını Hasan Kalyoncu Üniversitesinde yaşadınız, ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kazandınız, derslerinizde elde ettiğiniz başarılarla bizlerin ve ailelerinizin gururu oldunuz. Bildiğini zannetmek öğrenmenin en büyük düşmanıdır.Asla bildiklerinizle yetinmeyin, zor koşullardan şikayet etmeyin, değiştirmeye çalışın ve yaşadığınız hayata anlam vermeye gayret edin. Başarılarınızın sonraki mezunlarımıza açılacak kapıların ve sunulacak fırsatların anahtarı olacağını hiç aklınızdan çıkarmayın. Bir Hasan Kalyoncu Üniversitesi mezunu olarak; ülkenize, üniversitenize ve geleceğinize olan inancınızı ve kendinize olan güveninizi kaybetmeyin. Hasan Kalyoncu Üniversitesinden mezun olmanın gücünü, ayrıcalığını ve mutluluğunu kalbinizden eksik etmeyin” diyerek tüm mezunları tebrik etti.

2018-07-23